Konuşma Kabiliyetinin Geliştirilmesi

Bebekler anne karnında etrafındakilerin konuşmalarını dinlerler. Doğdukları zaman çevresindeki insanların konuşmalarına muhatap olurlar. Aslında anne karnındaki bebeğin bir dili yoktur. O konuşma yeteneği ile doğar ve etrafındaki insanların konuşmalarını dinleyerek konuşma yeteneğini elde eder. Bebekler konuşurken dillerin dil bilgisi kurlarından bihaber olarak konuşurlar. Önce kelimeleri yavaş yavaş telaffuz etmeye başlarla sonra dinledikleri şeyleri uygulayarak cümleler kurarak kendilerini ifade ederler. Aslında bebeklerdeki konuşma serüveni diğer insanların dil öğrenimleri için çok önemlidir. 13 yaş İngilizce kursu, bebeklerden edinilen teknikler ve metotları kullanmaktadır. İngilizce öğrenmedeki en büyük engel grameri formüllerle ezberlemektir. Ezberleme temeli yerine iletişim kurmak ve diyaloglara şahit olmak daha verimli bir tekniktir.

İngilizce Öğretmen Kadromuz

Yabancı dili en iyi öğrenme metodu konuşulan ülkede bir müddet yaşamaktır. Yabancı dil öğrenmek isteyen herkesin maddi gücü yabancı ülkeye gidip eğitim alma imkanını elde edemez. 13 yaş İngilizce kursu, ana dili İngilizce olan native speakerlar aracılığı ile yurt dışı imkanını sunmaktadır. Native speakerler ile pratik yapılarak akıcı konuşma ve kelime telaffuzları gelişir. Yılların deneyimiyle dil öğretimi yapan Türk öğretmenlerimiz ise gramer konularını anlatarak çocuklarımızı dikkatini çeken aktiviteler geliştirmektedir. Türk ve yabancı uyruklu öğretmenlerimiz öğrencilerimizin en iyi ve kaliteli dil eğitimini almalarına yardımcı olmaktadır. Dil öğrenmede öğretmenlerin etkisi kadar öğrencinin öğrenmeye istekli olması da etkilidir. Her öğrenciye atanan danışman öğretmenlerimiz de öğrencilerimizin İngilizce öğrenmeleri için teşvikte bulunarak istemelerine destek vermektedirler.

Öğrenci Merkezli Eğitim

Çocukların İngilizce dilini sevmeleri için öğrenci merkezli aktiviteler kullanılmalıdır. İngilizceyi çocukların korktukları ders olmaktan çıkarıp doğal ortamında işlenen bir programa dönüştürmek öğrenmede çok etkili olacaktır. 13 yaş İngilizce kursu, öğrencilerin sevdikleri derste başarılı olacakları düşüncesinden yola çıkmaktadır. Kursumuz;

  • Çocukların ilgi ve kabiliyetlerine göre eğitim vermektedir. Böylece daha ileri seviyede İngilizce öğrenimi sağlanır.
  • İngilizce ile iletişi kurmayı ve İngilizce düşünebilmeyi öğretir.
  • Her seviyedeki eğitimin belirlenmiş amaçları vardır. Bu amaçlara ulaşabilmek için modern teknikler tercih edilir.
  • Çocukların yaşlarının psikolojisine uygun materyaller ve müfredat programı uygulanır.
  • Eğitimler özel eğitim cihazlarıyla donatılmış sınıflarda verilir.