Kaldıraçlar Ağır Yükleri Kaldırmak İçindir

İnsanlar ağır yükleri kullanmak için kaldıraç gibi destekler kullanmaktadır. 5 yaş İngilizce kursu avantajlarını kullanmak yerine İngilizceyi klasik yöntemlerle öğrenmeye kalkışmak kaldıraç kullanmadan tonlarca ağırlığı kaldırmaya benzemektedir. Çocukların beyinleri duru ve saf olduğundan öğretilenleri daha kolay kapmaktadırlar. Çocuklar tekrar ve taklit yöntemiyle öğrendiklerinden İngilizce eğitimlerimizde bu yöntemleri kullanmaktayız. 5 yaşındaki bir çocuğu İngilizce kelimeleri ve gramerdeki bazı bilgileri ezberletmeye çalışmak işkenceden başka bir şey olmayacaktır. Fakat onların dikkatlerini çeken çizgi filmleri, videoları İngilizce olarak izletildiğinde farkında olmadan öğrendiklerine şahit olacaksınız. Ayrıca oyunlar içine yerleştirilen İngilizce de çocukların yabancı dil eğitiminde çok etkilidir. Klasik yöntemler yerine kaldıraç hükmünde olan kurs etkinliklerimizi değerlendirmek için çocuğunuzla sizi kursumuza bekliyoruz.

Teknolojinin Dil Eğitimine Faydası

Beş yaşındaki bir çocuğun İngilizcenin gramer yapısını tamamen çözmesi ve kelimeleri ezberlenmesi beklenemez. Dil bilinciler bile grameri çözmek için yıllarını vermektedir. Durum böyle iken 5 yaş İngilizce kursu olarak bizler çocuğunuza İngilizce gramer kurallarını öğreteceğiz vaadinde bulunmayız. Bizler çocuklarımızın İngilizce temelini sağlam atma ve onlara dil yatkınlığı kazandırma garantisi veririz Teknolojinin gelişmesi diğer eğitimlerde olduğu gibi İngilizce eğitiminde de pozitif rol üstlenmektedir. Eğitmenlerimiz aracılığı ile çocuklarımız dinledikleri ve izledikleri videolarla cümle kurabilmektedir. Kurdukları cümlelerin temel öğelerinin neler olduğunu ilerleyen yıllarda öğrenerek dil eğitimini tamamlayacaktır. Ayrıca sosyal medya ve akıllı cihazların özellikleri kullanılarak kurs dışındaki zamanlarda da öğrencilerimizle iletişim kurarak pratik yapmalarını sağlamaktayız.

 İngilizce Eğitimi ve Oyun

Boş zamanlarımızı doğru ve kaliteli şekilde değerlendirdiğimizde hayatımızın renklendiğini görmekteyiz. Çocuklarımızın yetişkinlere oranla çok daha fazla boş vakitleri var. Bu vakitleri bazıları internette oyun oynayarak veya evde oyun oynayarak geçirmektedir. Oyun çocuklarımızın vazgeçilmez etkinliğidir. Bunu daha faydalı bir eyleme dönüştürebiliriz. 5 yaş İngilizce kursu etkinliklerimiz arasında oyun oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Çocuklarınızın hem oyun oynaması hem de dil öğrenmesi için kursumuzun eğitimlerinden faydalanmalısınız. Çocuk eğitimlerimiz:

  • 10 ila 12 kişilik sınıflarda gerçekleşir.
  • Hafta sonu 1 gün toplam 4 saat 3 saat İngilizce 1 saat Almanca dersi verilir.
  • 3 seviye vardır ve her seviye 8 ayda bitirilir.