Deneyimli Eğitim Kadromuzla Başarın

İngilizce eğitimi önemli bir konudur. Her kurs dil eğitiminde başarılı olamamaktadır. Teknik konular içerdiğinden Akademik İngilizce kursu seçimi daha bir önem arz etmektedir. Akademik metinlerin okunması ve akademik konularda konuşmak için ilgili alanın terimlerinin çok iyi bilinmesi şarttır. Kişinin kendi ana dilinde bile akademik bilgilere hakim olması zorken İngilizcede durum daha zorlaşacaktır. Bundan dolayı dil eğitiminde faydalı olacak deneyimli bir kursa ihtiyaç duyulacaktır. Kursumuzun uzun yıllar akademik İngilizce eğitimi veren kadro için dil eğitimi kolaydır. Çünkü eğitime nereden başlayacaklarını ve hangi alanda nelere öğretmeleri gerektiğini çok iyi bilmektedirler. Her türlü eğitimde olduğu gibi dil eğitiminde de kursumuzun eğitim kadrosunun deneyimi sizleri başarıya ulaştıracaktır.

Yoğun Dersler ve İleri İngilizce

İngilizce sizin için ileri düzeyde üzerinde durulması gereken yaşamsal bir gereklilikse akademik İngilizce kursu eğitim almalısınız. İş hayatında lazım olmasının yanı sıra yüksek seviyedeki eğitim hayatında kullanmak için araç olanlar akademik İngilizce dersleri almalıdır. Akademik İngilizce eğitiminde,  genel dil eğitiminden biraz daha yoğun ders programı vardır. Hızlı, akıcı, alanın terimlerinin kullanıldığı bir İngilizce için bu programların hepsinin tamamlanması şarttır. Kursumuz, akademik dil eğitimine gelen öğrencilerine seviye belirleme sınavı yaparak eğitimlere başlamaktadır. Yaptığımız sınavlar neticesinde seviyeleri ve alanları denk olanlar sınıflandırılır. Seviyeye uygun olarak verdiğimiz eğitimler belli aralıklarla raporlanmaktadır. Rapor içeriğine göre gerekli eğitimlere aralık vermeden müfredat konularında ilerlemeye devam edilir.

Parlayan Gelecek Planları İçin

Üniversitesini bitiren veya bitirmek üzere olan gençler gelecek planlaması yaparlar. Gelecek planlamasında üniversitede kalmak, yüksek lisans yapmak veya master eğitimi alma olanlar akademik İngilizce kursu derslerine başlamaktadır. Üniversitede öğretim üyesi olmak için yüksek lisans eğitimi almak şarttır. Yüksek lisans eğitiminde ise iyi derece İngilizce aranmaktadır. Kurs eğitimlerimiz, parlak bir gelecek hayali kuran gençlerimize;

  • Yazma yani essay dersleri
  • Kompozisyon yani yazım geliştirme dersleri
  • Efektif not alma yeteneğini geliştirme
  • Sunum yapma yeteneği
  • Dinleme dersleri verilmektedir.

Sadece yüksek lisans ve akademik kariyer için değil iş hayatında da lazım olan bu eğitimlerin her biri için özel zaman ayrılır. Müfredat programında her bir ders için yeterli zaman dilimi oluşturularak yoğun bir şekilde İngilizce eğitimi yapılır.