Biliyoruz ki altıncı sınıf İngilizce kursu olmadan İngilizce okuyamaz, yazamaz, anlayamaz, konuşamazsınız!

İngilizce kursumuz gramer, kelime bilgisi, yazılı materyal okuma ve anlama, konuşma, araştırma yapabilme, vb. becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

Biliyoruz ki altıncı sınıf İngilizce kursu olmadan İngilizce okuyamaz, yazamaz, anlayamaz, konuşamazsınız! Sizi İngilizce öğrenme hedefinize taşımak için profesyonel eğitmenlerimiz, eğitim materyallerimiz, deneme sınavlarımız, konuşma sınıflarımız, etütlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Altıncı sınıf İngilizce kursu ile kazanımlarınız…

Ortaokulda öğreneceğiniz ya da geliştireceğiniz İngilizce becerisi, sizin lise ve üniversite tercihleriniz için de belirleyici olacaktır. Projelerinizi, raporlarınızı hazırlarken, araştırma yaparken, sunumlarınızı hazırlarken ve yaparken, sınavlarınızda, metin analizlerinde ve karşılıklı konuşmanın ve mülakatların gerekli olduğu zamanlarda 6. sınıf İngilizce kursu size öğrettikleriyle en büyük yardımcınız olacaktır. Lisede yoğunlaşacak olan bu tür etkinliklerle baş edebilmek, sorumluluklarınızın üstesinden gelebilmek için şimdiden alacağınız İngilizce kurs desteği, akademik hayatınızda başarıyla yol almanızı sağlayacaktır.

Beyinsel gelişiminiz altıncı sınıf İngilizce kursu ile faal olacak…

  • Başka bir dil öğrenmeye başlamak bilişsel gelişim için önemlidir.
  • Yeni bir dil öğrenmenin hafıza gelişimi, dikkat dağınıklığını önleme, beyni daha hızlı çalıştırma gibi pek çok katkısı bulunmaktadır.

İngilizce bilen başka bir ülkeden edineceğiniz arkadaşlıklardan altıncı sınıf İngilizce kursu sayesinde vazgeçmeyeceksiniz. Anlamak ve öğrenmek istediğiniz başka bir kültür için İngilizce biliyor olmanız her şeyi kolaylaştıracaktır. Seyahat etmenizi ve yurtdışında eğitim görmeye sıcak bakmanıza destek olacaktır.İngilizce kelime dağarcığını arttıran öğrenme metotları ve çalışma yöntemlerimizle akademik hayatınıza fayda sağlayacağız.

Orjinallerin tadını çıkarabileceksiniz…

  • Dünyanın en yaygın dillerinden olan İngilizce’ yi öğrendiğinizde daha önce hiç olmadığınız kadar konuşkan ve ilgili biri haline geleceksiniz.
  • İngilizce konuşma becerisini kursumuzda pekiştirdikçe, bu konuda öz güven kazandıkça daha konuşkan, canlı ve girişken olacaksınız.
  • Kendine güveniniz ivme kazanacak.
  • İlginizi çeken konular, meraklarınız, zevkleriniz hakkında İngilizce kitaplar, dergiler, makaleler, videolar, forumlar, filmler, oyunlar, kişiler vb. bulmanız daha kolay olacaktır. Filmlerin, dizilerin, şarkıların vb. orjinallerinin tadını çıkarabilecek, kötü tercüme edilmiş alt yazılardan kurtulacak, Türkçe dublajların peşinde koşmayacaksınız.
  • İngilizce yayınların ya da medyanın takipçisiyseniz, çevirilerde kaybedilen nüanslardan etkilenmeyeceksiniz.

İngilizce öğrenmek için herkesin kendine özgü sebepleri vardır; bizim İngilizce öğretmek için bir tek sebebimiz var…size İngilizce öğrenmenin verimli yollarını öğretmek.