Ankara İngilizce kursları arasında rakibimiz yok

Kurulduğumuz 2011 yılından bu yana İngilizce kursları vermekteyiz. Aklınıza gelebilecek ve ihtiyacınız olan bütün İngilizce sınavlarına öğrencilerimizi hazırlıyoruz. Bugüne kadar farklı sınavlar için binlercesini hazırladık.

Yenilikçi bir anlayışla İngilizce öğretiyoruz ve öğrencilerimiz sadece Türk vatandaşları değil. Akademimiz kursları kapsamında aynı zamanda İran, Azerbaycan, Hollanda, Filistin, Yunanistan, İsviçre, Somali, Gürcistan İsveç, Türkmenistan, Avusturya Kırgızistan, Belçika, Arnavutluk, Fransa, Bosna Hersek, Almanya, Rusya ve Bulgaristan’daki soydaşlarımıza da bu anlayışla İngilizceyi öğrenmekteyiz.

Bizimle İngilizce yaşamınız olacak

Bilindiği gibi Ankara İngilizce kursları bakımından alternatifin çok olduğu bir şehir ama sadece bir kursa gitmek, İngilizce öğrenmek için yeterli değildir. İngilizce öğrenmek için paranızı verdiğiniz kursun sadece yazmayı, konuşmayı öğretmesi yetmez, eğitimde yaptığı yeniliklerle öncü olması, teknolojiyi takip etmesi ve yabancı dil öğrenmenin ders öğrenmek olmadığını bilerek kurs planlaması yapması gerekmektedir. Bunun için de belirli bir misyonu ve güçlü bir vizyonunun olması şarttır. Detaylı bir araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki Ankara İngilizce kursları arasında, Bilişsel Akademi olarak uzman eğitim kadrosu, modern sınıflar ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanan bir eğitim merkezi ve Ankara’daki en donanımlı İngilizce kursuyuz.

Bizimle tanıştıktan sonra Ankara Çankaya İngilizce kursları arasında farkımızı anlayacağınızın garantisi doğal referanslarımız olan öğrencilerimiz ve kursiyerlerimiz olacaktır.

En iddialı İngilizce Kursu Olarak Hizmet Sunuyoruz

Siz de bu tanıtım yazımızı okuyorsanız,  İngilizce öğrenmeye karar vermişsiniz demektir. İngilizceyi öğrenmek değil yaşamak istiyorsanız doğru adres olduğumuz konusunda mütevazı olamayacağız. Ayrıca internet üzerinde sosyal video paylaşımı için yoğun olarak kullanılan YouTube‘ da yayınladığımız ücretsiz kurslar ile herkesin eğitimlerimizden faydalanmasını mümkün hale getirmiş bulunuyoruz.

Bünyemizde vermiş olduğumuz kursların tamamında eğitim içeriklerini kendimiz üretmekteyiz. Bilişsel Akademi olarak dilin yaşayarak öğrenildiğinin farkındayız. Sadece kursta değil hayatın her anında eğitimin devam etmesi gerektiği bilinciyle hareket ediyoruz. Firmamızın kursiyerleri her yaştan ve farklı sınıflardan olabilmektedir. Özel okullara, özel anaokullarına ve tüm öğrencilere yabancı dil eğitimi vermekteyiz. Üstelik sadece kişisel değil kurumsal eğitimler de vermekteyiz.

Unutmayınız, sayıları fazla olan Ankara İngilizce kursları arasında seçkin bir yerimiz bulunmaktadır.