Kuralları Değil Dili Öğrenmek

Genel İngilizce Kursu AnkaraDil eğitimi için ideal yaş aralığı 3 ile 7 yaştır. İngilizce temellerini kalıcı atmak isteyenler çocuklarına bu yaş aralığında eğitim aldırmalıdır. İdeal yaş aralığından dil eğitimi alamamış olanların şansları gençler için İngilizce kursu eğitimlerimizle devam etmektedir. Uzman eğitim kadromuz, çocuklukta alınmış eğitim gibi kalıcı İngilizce eğitimi vermektedir. Kursumuz, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere ders vermektedir. Her yaş grubunda olması gereken yöntem ve tekniklere hakim olduğumuzdan eksikleri hızlı ve pratik bir şekilde kapatmaktayız. Kursumuz eğitimleri, klasik yöntemlerden uzak modern teknikleri kullanılarak verilir. Klasik eski dil eğitiminde dil kuralları ve kelimeleri gençlere ezberlettirilirdi. Oysaki genlerimiz bu kuralları kısa sürede unuturdu. Modern çağda kullandığımız tekniklerle kuralları ezberletmek yerine dili öğretme amacına dayanan bir eğitimi tercih etmekteyiz.

Gençlere Özel Sınav Hazırlıkları

Kursumuzda İngilizce başta olmak üzere Çince, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Japonca, Rusça, Fransızca dersleri verilmektedir. Genel geçerliliği fazla olduğundan gençler için İngilizce kursu ağırlıktadır. Okul ders başarısı, günlük hayatta kullanım ve sınavlar için gençlerimiz kursumuzu tercih etmektedir. Sınavlar için verdiğimiz eğitimlerde çok yüksek başarılar elde etmekteyiz. Başarımızın ardında öğretme ve öğrenci odaklı eğitim vermemizdir. Kursumuzda;

  • TOEFL
  • IELTS
  • SAT
  • PTE
  • GRE
  • GMAT hazırlıkları yapılmaktadır.

Lisede bulunan gençlerimizin hayali iyi bir üniversiteye yerleşmektir. Bunun için üniversite sınavlarında dil sınavına hazırlık ve aynı zamanda dünyanın büyük çoğunluğunda geçerli olan SAT sınavına hazırlanmaktadır. Üniversiteden mezun olanlar ise akademik başarı için IELTS kursu başta olmak üzere diğer sınavlara hazırlanmak için kursumuzu tercih etmektedir.

Gençlerle İngilizce Eğitim Sistemi

İngilizce öğrenmek için sistemli bir eğitim şarttır. Sistemsiz gelişi düzen yapılan dil eğitimi kalıcı olmayacağı gibi verimli de olmayacaktır. Gençler için İngilizce kursu eğitimlerimizde yıllardır sürdürdüğümüz bir sistemimiz vardır. Bu sisteme göre gençlerimizden kursumuza gelme nedenleri öğrenilir. Genel İngilizce mi yoksa sınavlara hazırlık mı olduğu belirlenir. Sınav hazırlığına gelenler istedikleri sınav bölümü eğitimine alınırlar. Kişilerin durumları netleştiğinde ilk olarak seviye belirleme sınavı yapılarak kurlar belirlenir. Her genç seviyesine uygun kura alınır. Kur sisteminin olması dil eğitiminde çok büyük başarılar elde edilmesinin ve hızlı ilerlemenin anahtarıdır. Ardından kur seviyelerine göre verilen eğitimlerin ardından deneme sınavları yapılarak gençlerin durumları test edilerek dil eğitimine devam edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir