İngilizce Talebine Karşılık Verebilmek

Ülkemizde İngilizce eğitimine devlet okullarında ilkokul ikinci sınıftan, özel okullarda ise anaokulundan başlamaktadır. Uzun yıllar İngilizce ders olarak okutulsa da mezun olanların büyük bir kısmı dili konuşamamaktadır. İngilizceyi daha hızlı ve pratik olarak öğrenmek isteyenler İngilizce kurslarına gitmektedir. Bu konuda uzmanlaşmasından ve daha modern teknikleri kullanmasından dolayı kurslar daha hızlı bir şekilde İngilizce eğitimi yapmaktadır. İngilizcenin iş ve eğitim alanlarında zorunluluk haline gelmesi kurs sayılarında artışa neden oldu. Bundan dolayı İngilizce kurs ücretleri piyasası oldukça hareketlidir. Talebin fazla olması irili ufaklı, deneyimli deneyimsiz çok sayıda kursun açılmasını sağladı. Kurs tercihi yapacak olanların ne istediğinden emin olması gerekir. Sadece vakit geçirmek mi yoksa geçekten İngilizce öğrenme talebinin karşılanması mı?

Ucuz Mal Alacak Kadar Zengin Olmayın

İngilizlere ait ucuz mal alacak kadar zengin olmak deyimi vardır. Bunun anlamı ucuz diye aldığınız bir ürün ihtiyacınızı görmeyeceğinden yenilerini almak zorunda kalacağınızdır. Şayet defalarca ücret ödeyecek kadar zenginseniz ucuz mal alın anlamındadır. İngilizce kurs ücretleri düşük olması asla tercih sebebi olmaz. Alanında yetersiz olan kursların bazıları ücretlerini düşük tutmaktadır. Düşük ücretli olanlar yetersizdir anlamı çıkarılmamalıdır. Fakat kurs ücretinden önce vereceği eğitim ve kadrosun hakkında bilgi alınmalıdır. Deneyimli Türk ve yabancı uyruklu yeterli sayıda eğitimcinin olması, kullanılan materyallerin kalitesi, başarı oranı, sınıfların donanımı gibi etkenler zaten ücretin belli bir seviyede olmasını sağlamaktadır. Tabi bazı bilinen markaların kurs ücretinin yüksek olmasında adının etkisi olduğunu unutmamak gerekir.

Kurs Ücretlerinde Şeffafiyet

Alanında uzman, tecrübeli kurumdan kurs almak İngilizce öğrenme adına çok önemlidir. Çünkü İngilizce deneyim işidir. Öğrencilere neyi nasıl vereceğini yıllarca tecrübe etmiş olması kurumun kalitesini etkilemektedir. Kurs tercihi yaparken daha önce gitmiş ve eğitim almış kişilerin görüşlerine önem verilmelidir. Birden fazla kişiden alınan yorumlara, başarı oranları eklendiğinde doğru yerde olup olmadığınıza karar verebilirisiniz. İngilizce kursu fiyatları kurumumuzda şeffaftır. Fiyat politikamız merkez tarafından belirlenir ve tüm katılımcılara eşit olarak uygulanır. Fiyatlarımızın belirlenmesinde;

  • Kursiyerin dahil olduğu yaş grupları
  • Almak istediği İngilizce eğitiminin türü
  • Eğitime başladığı seviye ve tarih
  • 10 ila 12 kişilik Ekonomi sınıfı veya 1 ila 3 kişilik Business Class’ta eğitim almak etkilidir.