Üniversite Hayallerinizi Gerçekleştirin

Lise yıllarında alınan eğitim üniversite ve gelecek adına temel oluşturur. Üniversitede yabancı dil üzerine eğitim almak isteyen öğrenciler lise İngilizce kursu eğitimlerimize devam etmektedir. Üniversiteye giriş sınavlarında yabancı dil bölümü bulunmaktadır. Okullarda alınan eğitimler eksik kalmaktadır. Bundan dolayı öğrenciler deneyimli eğitim kadromuzun imkanlarından faydalanarak üniversite hayallerini gerçekleştirmektedir. Sınavlarda başarı elde edebilmek için doğru eğitimcilere ve yönlendiricilere ihtiyaç vardır. Kursumuzda her öğrencinin danışmanı bulunmaktadır. Danışmanlarımız öğrencilerimize rehberlik yaparak psikolojik destek olmaktadır. Ülkemizdeki üniversitelerin dışında ana dili İngilizce olan ülkelerde üniversite veya yüksek okul okumak için girilmesi gereken SAT sınavına da hazırlık yapılmaktadır. SAT sınavı özel hazırlık isteyen bir sınav olup tecrübeli öğretmenlere ihtiyaç duyulur.

Üniversite Hazırlık Sınıflarını Atlamak

Ülkemizde iyi bir üniversiteyi kazanmak için çok çalışmak gerekiyor. Liseye gelen öğrenciler üniversite sınavına odaklanırlar. Sınavda çıkacak derslere ve konulara ağırlık verilir. İngilizce dersi bazı öğrenciler için genel ve kültür dersi olarak nitelendirilir. Oysaki günümüzde birçok üniversitede İngilizce ağırlıklı hazırlık sınıfları bulunur. Çünkü akademik başarı ve kariyer için İngilizce olmazsa olmazlar arasındadır. Lise yıllarında ileri ki hayatta çok değeri olacak İngilizce derslerine çok çalışmamak ve gereken önemi vermemek büyük bir hatadır. Zaten dört yıl olan üniversiteyi beş yıla çıkarmamak için birçok öğrenci hazırlık sınıfını atlamak istemektedir. Lise İngilizce kursu derslerimiz arasında kursiyerlerimizin hazırlık sınavlarını geçebilecekleri eğitimler de vardır. Eğitimlerimizi alan öğrenciler sınavlarda rahatlıkla geçmektedir.

Lise İngilizce Kursu Farklılıklarımız

Lisedeki derslerin ortalamasının yüksek olması, üniversiteye girişte çok önemlidir. Dersleri yüksek olan öğrencilerin üniversite s%