İngilizce kursu ile dünyayı anlayabileceksiniz!

İngilizce öğrenmek tüm dünya vatandaşları için önemlidir. İngilizce dünyada 53 ülkenin resmi dilidir ve dünyada pek çok insanın bildiği bir dildir. Dünya çapında 400 milyon insan tarafından ilk lisan olarak kullanılmaktadır. Beş kişiden biri İngilizce konuşabilmekte en azından İngilizce’yi anlayabilmektedir.

İngilizce neden çok gerekli?

  • İngilizce basit bir alfabe üzerine kuruludur ve diğer dillere kıyasla öğrenmesi daha kolay ve hızlıdır.
  • İngilizceyi onuncu sınıf İngilizce kursu ile öğrenerek pek çok farklı ülkede, pek çok insanla iletişim kurabilme şansı yakalanabilmektedir.
  • İngilizce bilimin, teknolojinin, sanatın vb. pek çok alanın dilidir. İngilizce bilen kişilerin bu alanlarda eğitim görme ve sonrasında iş bulma şansı da artmaktadır.
  • İngilizce aynı zamanda medya endüstrisinin dilidir. İngilizce biliyorsak en sevilen şarkıların, kitapların, filmlerin, televizyon programlarının tadını çıkarmak için çevirilere ve altyazılara güvenmeye gerek kalmayacaktır.
  • İngilizce internetin de dilidir. Birçok web sitesi İngilizce olarak yazılmıştır, aranılan kaynakların çoğu İngilizce’dir. Bu kaynaklardan yararlanabilmek, web sitelerinde, tartışma platformlarında ve forumlarda yer alabilmek için İngilizce bilmek gerekmektedir.
  • Çok farklı ülkelerde İngilizce konuşulduğu için dünya çapında İngilizce eğitim veren okullarda yer almak, akademik beklentilerinize uygun okul ya da programlarla eğitim alabilmek için onuncu sınıf İngilizce kursu
  • İngilizce öğrenerek diğer kültürleri öğrenme fırsatını da yakalayacaksınız. İngilizce öğrenirken farklı değerleri, gelenek görenekleri, alışkanlıkları, yaşam biçimlerini öğrenmek mümkün olacaktır.
  • İngilizce’yi onuncu sınıf İngilizce kursu ile öğrenmek sadece yararlı değil aynı zamanda keyifli ve eğlencelidir. Kursumuzla İngilizce öğrenmekten memnun olacaksınız.

İngilizce kursu için ne yapmalısınız?

Onuncu sınıf İngilizce kursuna katılım için bizi ziyaret etmeniz ve seviye tespit sınavına girmeniz yeterli!

Kursumuzda öğrencilerimizin İngilizce seviyelerine göre hazırlanmış eğitim programlarımızla, kalabalık olmayan sınıflarımızla, ücretsiz eğitim materyallerimizle ve ana dili İngilizce olan ya da İngilizce eğitimi almış uzman eğitmenlerimiz eşliğinde; okuma, anlama, yazma, dinleme vb. dersler içeriklerinin işlenmesinin yanı sıra, konuşma pratikleri, deneme sınavları vb. ile İngilizce’yi öğretiyoruz. Ayrıca, kursumuzla öğrencilerimize İngilizce’yi rahat, özgüvenli ve akıcı kullanabilmelerini, konuşabilmelerini sağlıyoruz. Gerektiğinde ve ihtiyaç duyulduğu takdirde etütlerle destek sağlıyoruz.