Berrak Zihinlere İngilizce Eğitimi

Yetişkin birinin zihni mi daha berraktır yoksa 4 yaşındaki bir çocuğun ki mi? Yetişkinlerin zihni yıllardan kalan etkiyle doludur. Yeni bilgileri almakta zorlanır. Oysaki erken yaştaki çocukların zihni tertemiz ve berraktır. Verilen bilgileri hemen alır ve kaydederler. Yenimahalle çocuklar için İngilizce kursu çocukların berrak zihinlerini dil eğitimine yönlendirmektedir. Yenimahalle çocuklar için İngilizce kursu verdiği eğitimi zorlayıcı şekilde vermemektedir. 3 yaşındaki çocukların yaşlarına uygun yöntemleri kullanarak gelecekteki dile yatkınlığını artırmaktadır. İlkokul dönemlerindeki çocuklara ise genel eğitime başlayan çocuklar için İngilizce eğitimlerinde modern teknikleri kullanmaktadır. Okuldaki ders başarılarının yanı sıra hayatta kullanabileceği temel kavramalar pratik yapılarak öğretilmektedir. Eğitimlerimizi alan ve eğitimcilerimizin verdiği görevleri yerine getiren bir çocuğun İngilizce öğrenmemesine bir engel yoktur.

Yaşa Göre Dil Öğrenme Amaçları

İngilizce öğrenmek sadece gramer kurallarını bilmek, kelimeler ezberlemek değildir. Kursiyerlerimizin güzel, net ve akıcı konuşması kursumuzun amaçlarından biridir. Yenimahalle çocuklar için İngilizce kursu için dil öğrenmek, kişinin yaşamında başka birine ihtiyacı olmadan konuşup anlaşabilmesidir. Çocuklar için birinci amaç budur. Fakat çocuklarımızın yaşı büyüdükçe İngilizce öğrenmedeki amaçlar da değişmektedir. Çocuklar için İngilizce kursu, ilkokuldaki evlatlarımızın derslerindeki başarılarını olumlu yönde etkileyecek eğitim vermektedir. Verdiğimiz eğitimlerle çocuklarımızın ders başarılarının %100 oranında arttığını tespit ettik. Çocuk İngilizce kursları liseye giden çocuklarımız neyi amaçladıklarını bilerek gelmektedir. Bazıları ders takviyesi istemektedir. Fakat çoğunluk YÖS, SAT gibi sınavlara hazırlanmak amacıyla kursumuza gelmektedir. Üniversite çağında olan çocuklarımıza sınavlara hazırlanma konusunda yardımcı olmaktayız.

Yeni Dil Öğrenmenin Faydaları

Anne ve babaların kendileri dil öğrenmede zorlandığında, evlatlarına dili erken yaşta öğreteceklerine dair söz veririler. Çünkü erkenden dil eğitimine başlayanların İngilizce öğrenmesi diğer insanlara göre çok daha önemlidir. Tabi öğrenmeyi Ankara çocuklar için İngilizce kursu gibi kaliteli bir kurumdan almalıdır. Eğitim yönü eksik kurumların dil öğretimi sırasında yaptığı hataları düzeltmek daha zor olmaktadır. Bebekken İngilizce kelimelere, şarkılara muhatap kılınan çocuklar daha hızlı öğrenmektedir. Çocuklar için İngilizce kursları eğitimlerimiz neticesinde alınan dil eğitimi;

  • İngilizceyi daha hızlı ve kalıcı öğrenmeye yardımcı olur
  • İleriki yaşlarda akademik İngilizce daha kolay öğrenilir.
  • Ufkunun genişlemesini isteyen ebeveynler Yenimahalle çocuklar için İngilizce kursu eğitimi aldırmaktadır.
  • Daha fazla kaynak okuma şansı elde eden çocuklar daha fazla bilgi sahibi olur.
  • Farklı kültürler ve farklı dünyalarla tanışır.
  • Özgüvenleri artar.

 

 

4 thoughts on “Yenimahalle Çocuklar İçin İngilizce Kursu”

    1. Yenimahalle’ de şubemiz yok. Sizleri Kızılay’ daki kurs merkesimize bekliyoruz. Eğitimlerimiz hakkında bilgilendirme maili gönderildi.

  1. İki yıl gibi bir süre kızım başka bir İngilizce kursuna gitti. Sizin kursa göndermek istiyorum. En erken grubunuz ne zaman başlıyor bilgi verirseniz sevinirim. İngilizce seviyesi b1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir